نوشیدنی های مدرن
یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
خانه / چای زمرد / پخش عمده چای زمرد در بسته بندی ۵۰۰ گرمی

پخش عمده چای زمرد در بسته بندی ۵۰۰ گرمی

پخش عمده چای زمرد در بسته بندی ۵۰۰ گرمی وارد معاملات مختلف می شود تا مشتریان بتواند آن ها را خریداری کنند. چای ایرانی و خارجی زمرد با خواص عالی که دارند می توانند در درمان بسیاری از بیماری ها به کار برده شوند.

از نمونه چای های وارداتی به کشور ما چای کلکته، چای سیلان و چای کنیا است که از کشور های مختلف وارد بازار های ایرانی می شود. این چای ها بسیار با کیفیت و خوش عطر است و به همین سبب دارای مشتریان زیادی می باشد.

چای خارجی زمرد

چای خارجی زمرد

چای کلکته چایی بسیار عالی و خوش طعم است که با رنگ عالی که دارد می تواند در یک روز سخت کاری خستگی را از بدن فرد بیرون ببرد. چای کلکته در کارخانه های تولیدی بسیاری در کارتن هایی با رنگ های مختلف بسته بندی می شود. چای زمرد از برند هاییست که در زمینه بسته بندی چای کلکته فعالیت می کنند، این برند به خوبی توانسته است چای کلکته به همراه چای سیلان و چای کنیا به صورت ترکیبی تولید و به بازار عرضه نماید.

چای ایرانی زمرد

چای ایرانی زمرد

چای ایرانی زمرد یکی دیگر از انواع تولیدات برند زمرد می باشد که توانسته است چای شکسته ایرانی مرغوب را در بسته بندی های نیم کیلویی در اختیار مشتریان قرار دهد. برند معتبر زمرد با تولید چای ایرانی در کنار چای خارجی سعی بر این داشته است تا هر دو گروه مشتریان و مصرف کنندگان را راضی نگه دارد.

چای زمرد
چای زمرد
چای زمرد
چای زمرد

بسته بندی چای زمرد

چای زمرد اصل را در بازار ها وقتی می خواهیم خریداری کنیم فروشنده نمونه های مختلفی را به ما ارائه می دهد. این نمونه ها از نظر عوامل زیادی با همدیگر تفاوت دارند. نمونه ای از این موارد در عطری و یا غیر عطری بودن شان است و یکی دیگر از عامل وزن بسته بندی ها است. چند نمونه از بسته بندی هایی که امکان خرید شان در بازار ها برای مشتریان فراهم می باشد را در این جا ذکر می کنیم:

  • چای شکسته ایرانی زمرد ۵۰۰ گرمی
  • چای خارجی ترکیبی زمرد ۵۰۰ گرمی
  • چای خارجی ارل گری زمرد ۵۰۰ گرمی
  • چای ارل گری کیسه ای زمرد ۲۵ عددی

پخش عمده چای زمرد

پخش عمده چای زمرد در این سایت بهترین نوع چای ایرانی و خارجی را در بسته بندی هایی مرغوب و شکیل وارد بازار ها کرده است. رنگ بندی که کارتن چای زمرد دارد می تواند درجه کیفی چای را نشان دهد. بسته بندی ۵۰۰ گرمی چای زمرد به صورت شکیل با طراحی جذاب به بازار عرضه شده است که این موضوع می تواند دلیل بر کیفیت مرغوب نوع چای بسته بندی شده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آرشامین
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09128438351